Mediacje I Negocjacje W Biznesie

Polki odgrywają coraz większą i ważniejszą rolę w biznesie. Po trzecie dostaniesz bardzo przydatne porady na temat savoir vivre w biznesie. Projekt Kobieta w Biznesie z miesiąca na miesiąc gromadzi coraz więcej kobiet, które inwestują w swój rozwój i świa dom ie budują karierę. Naszym celem jest zwiększenie udziału kobiet na stanowiskach kierowniczych poprzez aktywne wspieranie przedsiębiorczości kobiet oraz promowanie współpracy i partnerstwa w biznesie.
Kurs negocjacji mediacji komunikacji i kreowania wizerunku w biznesie prowadzony jest przez trójkę ekspertów-praktyków w swoich dziedzinach Dzięki szkoleniu poznasz techniki właściwej komunikacji, sposoby wpływania na decyzje innych osób, metody kreowania własnego wizerunku, oraz zasady savoir vivre w sytuacjach biznesowych. Aneta Wątor, inicjatorka i gospodarz cyklu Kobieta w Biznesie, pochyli się nad tematem asertywności, która przydaje się kobietom nie tylko w biznesie, ale także w życiu prywatnym.
Trenerka rozwoju osobistego i trenerka biznesu, coach ICF, PR menedżerka, właścicielka firmy Prime Image, autorka książki „Szczęśliwa kobieta - rozwój, kariera, miłość” oraz artykułów z zakresu budowania marki i etykiety w biznesie. W kolejnej odsłonie „Kobiety w biznesie” specjaliści prześledzą, jakie zmiany zaszły w branży internetowej oraz podpowiedzą, jak zastosować je do konkretnego biznesu.
Studia prawo w biznesie to propozycja dla osób chcących zdobyć wiedzę oraz umiejętności pozwalające na zatrudnienie w firmach i ich otoczeniu. Beata ma bardzo dużo wyczucia biznesowego nie tylko w swojej dziedzinie, którą jest import wina, ale również ogólnie w biznesie. Poznasz modele dystrybucji w e- biznesie dopasowane do możliwości MŚP (pasaże handlowe, internetowe giełdy towarowe, serwisy aukcyjne, portale informacyjne i ogłoszeniowe) i dowiesz się, jak je wykorzystać w prowadzonej działalności.
Marka kobiety w biznesie zosta³a piêknie, profesjonalnie wydana. Trenerka rozwoju osobistego i trenerka biznesu, coach ICF, PR mened¿erka, w³a¶cicielka firmy Prime Picture, autorka ksi±¿ki "Szczê¶liwa kobieta - rozwój, kariera, mi³¶æ" oraz artyku³ów z zakresu budowania marki i etykiety w biznesie. Jak wygrać na rynku i odnieść sukces w biznesie. A w biznesie wtóruje jej Paweł Demaniuk, czyli człowiek, z którym Beata pracowała W Warszawie przez kilka dobrych lat i któremu, zresztą słusznie, zaufała.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *